RAP/ua – це перше українське медіа про реп в Україні. Вже багато років він стійко базарить за цю культуру, та всіляко пропогандує її. Сьогодні ця сфера набирає популярності, тому портал потребував змін. У процесі дослідження українського репу та порталу ми дійшли висновку, що саме українська складова робить реп таким різномаїтним та неповторним. Цю ідею ми заклали у новому логотипі.

Працювати з музикою – це кайф. Безліч форматів та носіїв. Кожного разу – новий настрій, новий досвід взаємодії. Тут важлива синергія.

Розробили новий постер до концерту наших друзів >>> гурту ТИСК >>> @tysk.live. На тлі фірмового черепа – логотип, що як завгодно масштабується відносно носія.

Створили нейм та логотип, для ком- панії, що не просто будує житло, а дарує відчуття дому своїм клієнтам.

Назва сильно вирізняється на ринку абревіатурних забудов- ників. Вона відсилає нас до теплого почуття повернення. Коли ти довго не був, а потім нарешті повертаєшся додому. Клієнти DODOMU – люди, що довго орендували житло. Нарешті у них з’явилася можливість зробити із житла власну домівку. І ми пройдемо з ними цей шлях. Шлях від житла до дому.

Простий знак, змінюється залеж- но від формату носія. Так само, як і дім змінюється разом з його власником. Умовний дах працює також вказівкою – «з нами на вас попереду чекає власний дім».

Для звичайних людей чорний прямокутник лише чорний прямокутник. Для some people - це двері в невідомість. Побачивши ці двері одного разу, ви ніколи не перестанете її бачити.

Благодійний фонд збору коштів для боротьби з covid-19, створений за підтримки @david_datuna та @artmarketingschool, завдяки нам знайшов крутий простий логотип і айдентику.

Уміння допомагати – це мистецтво, а в проекті art(4)changescom мистецтво і є допомога.

Yonder - сервіс з підрахунку і аналітиці трафіку людей. Yonder завжди стоїть в режимі запису.